About Marp Pet Food

Mūsu ideja attīstīt Marp dzivnieku sausās barības brendu paudās no daudzu gadu pieredzi dzivnieku barības izplatīšanas un dzivnieku uztura bagātināšanā. Mūsu galvenais mērķis bija un vel aizvien ir, izplatīt dzivnieku barību ar maksimalo labumu dzivniekiem. Mēs izplatam Marp dzivnieku barību divos spektros – mūsu holistiskajā un mūsu super-premium natural līnijās.

Marp Think Holistic - uzturs bez kompromisiem

Mūsu Holistiskajā sērijā piedāvājam formulas, kas atbilst visaugstākajām sastāvdaļu kvalitātes prasībām. Šīs barības pamatā ir bezgraudu formula un augsts gaļas saturs. 

Barības sastāvā ir tādi garšaugi, kas labvēlīgi ietekmē suņa veselību un ķermeni. Visa mūsu Holistiskā līnija ir veidota saskaņā ar veselīga uztura tradīcijām, kas paredz, ka visām barības sastāvdaļām jābūt kvalitatīvām un mājdzīvniekam veselīgām. Citiem vārdiem, piemērotas barības sastāvdaļas ir būtiskas, lai novērstu veselības problēmas nākotnē — profilakse ir labāka par ārstēšanu.
Šīs barības sastāvdaļas ir pielīdzināmas savvaļas suņu pārtikai.

Mūsu Holistiskajā līnijā vidēji ir 80% olbaltumvielu no dzīvnieku izcelsmes produktiem. Tas ir pamats suņa spēcīgai muskulatūrai.

7 iemesli, lai izmēģinātu mūsu Holistisko līniju:
 1. augstas kvalitātes sastāvdaļas (sastāvdaļas, kas tiek izmantotas cilvēku uzturam)
 2. augsts gaļas sastāvs un bezgraudu formula
 3. holistiskā formula, kas ir bagāta ar garšaugiem
 4. formula ir pielāgota suņiem ar pārtikas alerģijām
 5. uztur ādu veselu un uzlabo spalvas kvalitāti
 6. formula ir garšīga un viegli sagremojama
 7. sastāvā nav ķīmisko konservantu, aromatizētāju, kukurūzas, kviešu un citu sastāvdaļu, kas var kaitēt Jūsu suņa veselībai.

Iepakojums: 2 kg, 12 kg, 18 kg

 

Marp Think Natural – Super Premium suņu barība

Mums ir divas galvenās prioritātes Think Natural līnijā.

Pirmā — tiek izmantotas augstas kvalitātes sastāvdaļas. Otrā prioritāte ir nodrošināt lai mūsu formulas ir maksimāli praktiskas ar ierobežotu sastāvdaļu skaitu – viens olbaltumvielu avots, kā arī viens ogļhidrātu avots. Mūsu formula ideāli piestāv veseliem suņiem, kā arī pielāgota alerģiskiem suņiem un suņiem ar jūtīgu gremošanas sistēmu.

Marp Naturālā līnija nomierinās jūsu suņa gremošanas sistēmu, nodrošinās veselīgu ādu, kvalitatīvu spalvas stāvokli un labu muskuļu tonusu. Mēs pievēršam lielu uzmanību tam lai barība būtu garšīga. Vienīgi pareizā barība mūsu mājas mīluļiem ir tā, kuru viņi ēd un gūst baudu.

7 iemesli, lai izmēģinātu mūsu Naturālo līniju:
 1. augstākās kvalitātes sastāvdaļas
 2. hipoalerģiska dieta - ideāli piestāv suņiem ar jūtīgu gremošanas sistēmu
 3. garšīga un viegli sagremojama barība
 4. nomierina suņa gremošanas sistēmu, nodrošina veselīgu ādu un kvalitatīvu spalvas stāvokli
 5. tikai viens proteīna avots
 6. sastāvā nav kukurūzas, kviešu un soju
 7. sastāvā nav ķīmisko konservantu, aromatizētāju un mākslīgās krāsvielas
   

Iepakojums: 2 kg, 12 kg, 18 kg 

This website uses cookies. By using this site you, agree to the storage and use of cookies to evaluate the site's traffic and optimisation of marketing activities.More infoI agree